GOF.cz je místo, kde se dozvíte odpovědi na vaše otázky. Otázky můžete pokládat jednoduše bez registrace.


Otázky na PayPal účet?

0 hlasů


Dobrý den, hledal jsem snad všude na netu, ale konkrétní jednoznačnou odpověď jsem nenalezl. Prosím Vás, zda by bylo možné mi vysvětlit moje otázky. Nemám zkušenosti s PayPal ani s podobnými systémy.

1) Mohu přijímat platby i ze zahraničí? Tím myslím PayPal na PayPal, z bankovního účtu na PayPal, z kreditky na PayPal atd.?

2) Jaké Jsou poplatky za přijeti Platby, jestli teda nějaké jsou, nebo jsou např. jenom, když mi pošle někdo z kreditky na PayPal účet? Našel jsem, že jsou nějaké 1,9-3,4% + 0,35€, takže když mi někdo pošle např. 1$ na PayPal účet mi přijde 10Kč? Co kdyby mi někdo poslal 0,1€ nebo něco pobodného to půjde účet na PayPal do záporu? Nebo jak to funguje?

3) Jsou nějaké omezené transakce, že mi může na PayPal přijít třeba jen 1000,- transakcí/den? Aby se nestalo, že mi účet zablokují když mi bude chodit spousta příhozích plateb. Nebo je to neomezené?

4) Jsou uvedeny 2 druhy účtu: Premier a Business. Něco jsem o nich našel, např. že na Premier účet mi může třeba kamarád poslat jen omezenou částku a na business ucet je to neomezená částka?

5) Jakou nejmenší a nejvyšší částku lze přijmou a odeslat?


Potřebuji zkrátka nějaký platební systém, který by fungoval na celém světě, protože potřebuji přijímat peníze všemi různými prostředky (karta, bankonví učet, PayPal atd.). Dál potřebuji neomezený počet příchozím plateb a neomezený limit . Peníze z např. PayPalu si odešlu an svůj učet do banky.

Příklad: Když to přeženu tak třeba abych mohl mít na paypalu deset milionů euro třeba za týden a třeba za den mohlo přijít třeba 10.000 plateb.

A samozřejmě za co nejnižší poplatky. Nechápu pak rozdíl mezi premier učtem a business učtem, platí se na business učtu nějaké speciální poplatky nebo daně, nebo v čem je takový rozdíl?

Popř. bych Vás chtěl požádat co by jste mi doporučil.
Jestli zvolit nějaký jiný systém např. Skrill.com atd.

Prosím o vysvětlení ,,po lopatě" nemám s tím žádnou zkušenost.


Děkuji.

otázáno Aug 18, 2014 napsal anonymní

1 odpověď

0 hlasů

Sice starší, ale pořád dobrý manuál na paypal najdete na http://penize.org/paypal/

odpovězeno Nov 28, 2014 napsal Petr (1,960 bodů)

...